Carian
 

Pejabat YB Menteri (YBM)

  YB Datuk Seri Johari bin Abdul Ghani
 Menteri Perladangan dan Komoditi
 johari@kpk.gov.my
  03-88803307

  Puan Eliza Aida binti Suhairi
 Setiausaha Sulit kepada YBM
 eliza@kpk.gov.my
  03-88803307

  Encik Mohd Fahmi bin Mohd Mokhtar
 Setiausaha Sulit Kanan (SUSK)
 fahmi.mokhtar@kpk.gov.my
  03-88803353

  Puan Wan Hartini W Ngah
 Pegawai Tugas-Tugas Khas (PTTK)
 wanhartini@kpk.gov.my
  03-88803305

  Encik Khalish Yafik Razak bin Lokman Razani
 Pegawai Tugas-Tugas Khas (PTTK)
 yafik@kpk.gov.my
  03-88803341

  Encik Farid Din bin Kamaruddin
 Pegawai Tugas-Tugas Khas (PTTK)
 farid@kpk.gov.my
  03-88803302

  Cik Deasy Divinne Juanis
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
 deasy@kpk.gov.my
  03-88803308

  Encik Mazlan bin Arif
 Pembantu Operasi
 mazlan@kpk.gov.my
  03-88803308

  Encik Mohd. Adzhar bin Jamaruddin
 Pemandu Kenderaan
 adzhar@kpk.gov.my
  03-88878232

  Sarjan Mohd Shahril bin Shaari
 Pengawal Pengiring
 shahril@kpk.gov.my
  03-88803308

Pejabat Setiausaha Politik

  Datuk Rizalman bin Dato' Mokhtar
 Setiausaha Politik (SUPOL)
 rizalman@kpk.gov.my
  03-88803310

  Puan Noor Amalina binti Noor Azman
 Pembantu Setiausaha Pejabat
 nooramalina@kpk.gov.my
  03-88803388