Carian
 

Jumlah Rekod: 300 
 

Gelaran  

Nama  

Jawatan  

Gred  

Email  

Samb  

YB Datuk Seri

Johari bin Abdul Ghani

Menteri Perladangan dan Komoditi
PEJ. YBM

Anggota Pentadbiran

johari@kpk.gov.my 03-88803307

Puan

Eliza Aida binti Suhairi

Setiausaha Sulit kepada YBM
PEJ. YBM

N44

eliza@kpk.gov.my 03-88803307

Encik

Mohd Fahmi bin Mohd Mokhtar

Setiausaha Sulit Kanan (SUSK)
PEJ. YBM

M54

fahmi.mokhtar@kpk.gov.my 03-88803353

Encik

Yusrinuddin bin Abd Karim

Setiausaha Akhbar (SUA)
PEJ. YBM

TERBUKA54

yusri@kpk.gov.my 03-88803308

Puan

Wan Hartini W Ngah

Pegawai Tugas-Tugas Khas (PTTK)
PEJ. YBM

54

wanhartini@kpk.gov.my 03-88803305

Encik

Khalish Yafik Razak bin Lokman Razani

Pegawai Tugas-Tugas Khas (PTTK)
PEJ. YBM

48

yafik@kpk.gov.my 03-88803341

Encik

Farid Din bin Kamaruddin

Pegawai Tugas-Tugas Khas (PTTK)
PEJ. YBM

48

farid@kpk.gov.my 03-88803302

Cik

Deasy Divinne Juanis

Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
PEJ. YBM

N19

deasy@kpk.gov.my 03-88803308

Encik

Mazlan bin Arif

Pembantu Operasi
PEJ. YBM

N14

mazlan@kpk.gov.my 03-88803308

Encik

Mohd. Adzhar bin Jamaruddin

Pemandu Kenderaan
PEJ. YBM

H11

adzhar@kpk.gov.my 03-88878232

Sarjan

Mohd Shahril bin Shaari

Pengawal Pengiring
PEJ. YBM

Y8

shahril@kpk.gov.my 03-88803308

YB Datuk

Chan Foong Hin

Timbalan Menteri Perladangan dan Komoditi
PEJ. YBTM

Anggota Pentadbiran

chanfoonghin@kpk.gov.my 03-88803337

Puan

Chua Wan Ting

Setiausaha Sulit Kanan (SUSK)
PEJ. YBTM

M52

wanting@kpk.gov.my 03-88803316

Encik

Kaven Lee Seng Vui

Setiausaha Sulit (SUS)
PEJ. YBTM

N36

kavenlee@kpk.gov.my 03-88803316

Encik

Raja Ahmad Iskandar Fareez Bin Raja Shamsul Kamal

Pegawai Tugas-Tugas Khas (PTTK)
PEJ. YBTM

TERBUKA48

iskandar.fareez@kpk.gov.my 03-88803316

Cik

Ng Xiang Yi

Pegawai Khas
PEJ. YBTM

36

xiangyi@kpk.gov.my 03-88803316

Cik

Aida Izrin Binti Mohamed Ramly

Setiausaha Pejabat kepada SUSK
PEJ. YBTM

N29

aidaizrin@kpk.gov.my 03-88803337

Encik

Wan Mohd Noorman Bin Wan Nor @ Nordin

Pembantu Operasi
PEJ. YBTM

N11

noorman@kpk.gov.my 03-8887 8232

YBhg. Dato'

Yusran Shah bin Mohd Yusof

Ketua Setiausaha (KSU)
PEJ. KSU

Turus III

yusran@kpk.gov.my 0388803368

Encik

Adrian Gires

Pegawai Khas
PEJ. KSU

M48

adrian@kpk.gov.my 03-88803377

Puan

Saodah Binti Zolkapely @Zulkifli

Setiausaha Pejabat (PA)
PEJ. KSU

N32

paksu@kpk.gov.my 0388803334
Rekod setiap halaman   1 of 15  index.php?t_pekerjaPage=2 index.php?t_pekerjaPage=15